Parohia Ortodoxă Română Sfântul Dimitrie Nürnberg

Parohia Ortodoxă Română Sf. Dimitrie Nürnberg. Mitropolia Ortodoxă Română a Germaniei, Europei Centrale şi de Nord. Bine aţi venit pe site-ul Parohiei noastre! Biserica parohială este în acelaşi timp şi Catedrală pentru obştea românească din Nürnberg şi împrejurimi. Organizată ca filie a Parohiei Naşterea Domnului din München încă din 1976, parohia devine desine stătătoare în 1996. Ea numără acum peste 3000 de credincioşi. Scurt istoric în imagini. 2015 Design by W3layouts.

OVERVIEW

This web page parohia-sfdimitrie-nuernberg.de presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have evaluated six pages inside the web site parohia-sfdimitrie-nuernberg.de and found one website linking to parohia-sfdimitrie-nuernberg.de.

PAROHIA-SFDIMITRIE-NUERNBERG.DE RANKINGS

This web page parohia-sfdimitrie-nuernberg.de is seeing varying quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for parohia-sfdimitrie-nuernberg.de

Traffic ranking (by month) for parohia-sfdimitrie-nuernberg.de

Traffic ranking by day of the week for parohia-sfdimitrie-nuernberg.de

Mitropoliei Germaniei

Parohii din Europa de Nord. Burse pentru copiii din Moldova. Cum se ajunge la noi. Programul slujbelor la catedrala mitropolitană. A zecea adunare anuală a tineretului ortododox românesc din Germania și Austria, la Freiburg. Participanți din Germania și Austria la Întâlnirea Tinerilor Ortodocși din toată lumea, Iași, 1-4 septembrie 2017.

WHAT DOES PAROHIA-SFDIMITRIE-NUERNBERG.DE LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parohia-sfdimitrie-nuernberg.de Mobile Screenshot of parohia-sfdimitrie-nuernberg.de Tablet Screenshot of parohia-sfdimitrie-nuernberg.de

PAROHIA-SFDIMITRIE-NUERNBERG.DE HOST

Our web crawlers revealed that a single page on parohia-sfdimitrie-nuernberg.de took eight hundred and ninety-one milliseconds to load. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
109.237.138.38

I caught that parohia-sfdimitrie-nuernberg.de is utilizing the Apache server.

Parohia Ortodoxă Română Sfântul Dimitrie Nürnberg

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Mitropolia Ortodoxă Română a Germaniei, Europei Centrale şi de Nord." Our analyzers saw that the web site also said " Bine aţi venit pe site-ul Parohiei noastre! Biserica parohială este în acelaşi timp şi Catedrală pentru obştea românească din Nürnberg şi împrejurimi." The Website also said " Organizată ca filie a Parohiei Naşterea Domnului din München încă din 1976, parohia devine desine stătătoare în 1996. Ea numără acum peste 3000 de credincioşi." The website's header had mitropolia germaniei as the most important optimized keyword. It is followed by Parohie, Biserica, and Ortodoxie which isn't as highly ranked as mitropolia germaniei. The next words parohia-sfdimitrie-nuernberg.de uses is scoala parohiala. servicii religioase was included and might not be viewed by search crawlers.

SUBSEQUENT BUSINESSES

Biserica Ortodoxă Nașterea Maicii Domnului din satul Ucrainca Site-ul oficial al parohiei satului Ucrainca

Cred, Doamne, că ai să-l ajuți pe acest om. M-am născut în Creta în anul 1975 şi am venit pri.

Biserica Ortodoxă Română Sf. Antonie si Sf. Andrei Saguna - Viena Rumänisch-Orthodoxe Pfarre St Antonius und St Andreas Saguna, 1150 Wien

Rumänisch-Orthodoxe Pfarre St Antonius und St Andreas Saguna, 1150 Wien. Program Liturgic și alte link-uri utile.

Inicio - MuGeass

Todos Los Derechos Reservados MuGeass - 2015. Debes iniciar sesion para ver este menu o bien REGISTRARTE.

teamrocket2015 James Nelson - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 1 Year. This is the place where you can personalize your profile! This user is.